Przedsiębiorstwo "WIKUS" powstało w 1991 roku jako firma rodzinna przez połączenie dwóch niezależnie działających zakładów. Przez pierwsze lata działalności firma zajmowała się głównie produkcją i instalacją nośników reklamy, sukcesywnie poszerzając zakres usług i wprowadzając nowe technologie.

Z upływem czasu, działalność firmy zaczęła wykraczać poza ogólnie rozumiane usługi reklamowe, zmierzając do kompleksowej obsługi klienta. W ramach realizowanych zamówień zaczęliśmy zdobywać doświadczenie w dziedzinie wystawiennictwa, rozszerzając działalność o organizację imprez (branżowych, promocyjnych, itp.).

Wieloletnia współpraca z wiodącym koncernem samochodowym pozwoliła nam stać się specjalistą w obsłudze imprez motoryzacyjnych.
Opracowaliśmy kilka nowatorskich rozwiązań w zakresie prezentacji pojazdów, między innymi unikalne metody wstawiania samochodów do dowolnych wnętrz, na piętra, lub dach budynku.

Przez cały okres działalności firmy aż do chwili obecnej, naszą główną dziedziną pozostaje produkcja.

Oferujemy szeroką gamę nośników reklamy, od drobnych gadżetów po wielkogabarytowe tablice i konstrukcje przestrzenne. Bazując na bogatym parku maszynowym wykonujemy wszelkiego typu
konstrukcje dla potrzeb reklamy i wystawiennictwa, jak stoiska targowe, scenografie, najazdy i obrotnice do prezentacji samochodów i motocykli a także składane stoły cateringowe.
 
 

 

copyright by PPH WIKUS made by Paweł Kudas: